вторник, 23 февраля 2016 г.

Вебінар педпрацівників сільськогоподарського напрямку

17 лютого 2016 року на платформі pruffme.com успішно проведено Всеукраїнський вебінар педагогічних працівників ПТНЗ сільськогосподарського профілю. З вітальним словом до учасників вебінару звернувся директор Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Донецькій області Гончаров Едуард Вячеславович.
Спікерами вебінару від Запорізької області виступили представники двох навчальних закладів: ДНЗ «Молочанський професійний аграрний ліцей», ДНЗ «Василівський професійний ліцей».
Викладач предметів професійно-теоретичної підготовки
ДНЗ «Василівський професійний ліцей» Зінченко Микола Петрович виступив із презентацією на тему «Реалізація міжпредметних зв’язків та формування інтересу до навчання на принципах толерантності під час викладання предмета «Трактори». Викладачем була представлена таблиця з навчальним матеріалом щодо міжпредметних зв’язків, який використовується на уроках. Без використання знань із хімії, фізики, систем технічного обслуговування, виробничому навчанню неможливо розкрити принципи будови і дії агрегатів, механізмів і систем трактора.
Панасенко Людмила Борисівна, методист ДНЗ «Молочанський професійний аграрний ліцей», презентацією «Сучасні підходи до організації підвищення професійної компетентності майбутнього робітника» розкрила питання впровадження сучасних підходів до підвищення професійної компетентності педпрацівників у своєму закладі, а саме:
-    формування їхньої здатності до швидкої адаптації в умовах переходу на новий зміст освіти;
-    формування вмінь творчого використання новацій у навчальному процесі;
-    підвищення науково-методичного рівня;
-    активізація роботи з упровадження новітніх методів навчання, спрямованих на підвищення успішності учнів.
У заході взяли участь представники навчальних заходів із Луганської, Чернігівської, Харківської, Рівненської областей.
Цікава інформація була надана викладачем Газдею Дмитром Юрійовичем, Луганська область, щодо електронного посібника. Контактний телефон 0639345316.
Особлива подяка за надання консультацій та технічну підтримку вебінару директору Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Чернігівський області Гриненку Віктору Володимировичу та директору Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Донецькій області Гончарову Едуарду Вячеславовичу.

Комментариев нет:

Отправить комментарий